Kapela na svatbu

Ne každý chce mít na svatbě duo se samohrajkami a otřepanými šlágry. Pokud máte rádi muziku kompletně hranou naživo, s poctivým nástrojovým obsazením a výborným zvukem, pak jste možná našli co hledáte. Teď už jen stačí zjistit, jestli Vám vyhovuje náš repertoár a můžete se klidně ozvat...


nsp.jpg 

Hrajeme nejen poprockovou klasiku, ale zejména hudební styly jako např. soul, funk, jazz, latinu, R&B či taneční standardy...

Jezdíme v plné sestavě (6-7 muzikantů+zvukař). Menší sestavy neděláme z důvodu udržení kvality hudby a pestrosti repertoáru. Proto jsou vhodné svatby spíše větší (při předpokladu cca. 70 svatebčanů a více).


sax-nevesta.jpgObsazení:

4x zpěv, bicí souprava, basová kyt., 2x el. kytara, ac. kytara, el. piano, alt sax, tenor sax, akordeon, perkuse...Standardní doba produkce:

U sobotních termínů jsme většinou schopni (dle aktuální dopravní situace) dorazit na 17. hodinu + cca. 1 hodina příprava aparatury, nástrojů a nazvučení. 


Začátek produkce je tedy nejdříve v 18 hod.  Z technických důvodů opravdu není možno dříve! Standardně produkce končí mezi půlnocí a jednou hodinou. Dle domluvy můžeme začít i později, s adekvátním prodloužením produkce, nicméně protože se snažíme hudební bloky hrát v rámci možností co nejvíce "živě a s energií", jsme takto schopni fungovat cca. 6, max. 7 hodin. Většinou hrajeme delší bloky (10-12 skladeb) laděné do určitého žánru.


V průběhu svatby reagujeme na přání svatebčanů ohledně moderování, uvedení soutěží, házení kytice, apod. V pauzách pouštíme jako příjemné podkreslení reprodukovanou hudbu. Pokud máte svoji oblíbenou směs hudby na CD, v Mp3 přehrávači, telefonu či noteboku, můžeme pouštět i Váš mix. 


Pozn.:

Poslední dobou se nám množí Vaše přání na nácvik konkrétních skladeb prvního tance. Bohužel z časových a koncepčních důvodů nemůžeme tyto skladby nacvičovat. Buď si lze vybrat z našeho repertoáru, či uvést taneční styl. Vaši konkrétní skladbu lze též pustit přes naši aparaturu reprodukovaně (z telefonu, notebooku, CD, Mp3 přehrávače).   

otaznik.jpg
vykricnik.jpg

Co potřebujeme vědět, když nás chcete poptat: 

 • Pokud nám budete psát ohledně dotazu na volný termín či cenu, prosíme o uvedení:

  1) termínu svatby

  2)
  místa svatby (město+ typ sálu - např. restaurace bez pódia, KD s pódiem...apod.)  Ideální je zaslat weblink na dané místo nebo zaslat foto zmíněného prostoru.

  3) orientačního
  počtu svatebčanů.
  Tyto informace potřebujeme kvůli stanovení potřebného množství aparatury vzhledem k velikosti svatby a sálu.

Naše potřeby pro dobrý průběh akce: 

 • místo pro zaparkování dvou vozidel s přívěsnými vozíky v bezprostřední blízkosti objektu (kvůli rychlé vykládce a nakládce aparatury)

 • dostatečný prostor pro kapelu (alespoň 15m2) + prostor pro umístění mixážního pultu na levé či pravé straně 5 - 15m před kapelou (dle možností daného prostoru).
  V případě venkovní akce je třeba kapelu i zvukaře umístit pod přístřešek pro případy byť krátkého deště (pergola, párty stan, apod.)

 • standardní zásuvka 220V/16A.

 • stůl, popř. místo pro muzikanty, abychom Vám o přestávkách někde nepostávali + občerstvení

 • úhrada je řešena přímo na akci (v průběhu či po ukončení produkce) v hotovosti, pokud není předem dohodnut jiný způsob  nevesta.jpg

Mnoho klientů (mnohdy z řad muzikantů) si stěžovalo, jaký byl problém sehnat na svatbu multižánrovou kapelu s vkusným repertoárem, poctivým zvukem a obsazením. Dnešním trendem (bohužel nejen z úsporných důvodů) jsou zmenšeniny typu  TV ŠLÁGR, využívající sterilního automatického bubeníka a k tomu jeden či dva hudebníci různé úrovně.Ne každý je schopen tohle přežít. Naše cesta je přesně opačná - jako muzikanti si chceme každou akci hudebně užít, proto nešetříme ani na aparatuře, ani na muzikantech. Jinak by to byl ztracený čas a nikoho by to nebavilo. Většina našich klientů si nás cíleně vybrala právě z těchto důvodů, proto pokud máte pocit že Vám tento přístup vyhovuje, zkuste nás...

© 2009 | www.plocha.com | webové stránky a optimalizace Autograph, Admin NG

Pokud využijete rychlý formulář, uveďte prosím:

1) termín akce

2) město

3) místo produkce 

4) předpokládaný počet hostů


...a hlavně uveďte funkční kontakt pro zpětnou odpověď, často se stává že jsou Vámi uvedené maily nefunkční. Díky.

Dotazy na volné termíny apod.
:
:
:
(spamová ochrana)
: